
Галогенова лампа PHILIPS 12190NAC1 PY24W 12 V 24 W PGU20/4
440 ₴
- В наявності
- Код: 12190C1
+380 (97) 213-47-91
Адміністратор (VIBER)- +380 (68) 483-61-41Директор
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ми пропонуємо широкий асортимент ламп автомобільного освітлення. У нас Ви можете купити автолампу Philips зі 100% гарантією оригінальності та за прийнятними цінами. Лампи Philips справедливо займають одне з провідних місць у світі. Їхня якість забезпечує ідеальне освітлення дорожнього полотна, високу продуктивність і довговічність. Якщо Ви вирішили замінити стандартні лампи у своєму авто або байці, лампи Philips — оптимальний і доступний варіант.
Автолампа PHILIPS 12190C1 PY24W 12 V 24 W PGU20/4 — лампа головного освітлення із серії Philips Vision. Призначена для передніх покажчиків повороту.
Характеристики:
Потужність — 24 ВТ
Напруга — 12 В
Цоколь — PGU20/4
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Philips |
| Код запчастини | 12190C1 |
| Тип лампи | PY24W |
| Колір світіння | Жовтий |
| Колірна температура | 3200 К |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Галогенова |
| гарантія | 14 днів |
| Кількість ламп у пакованні | 1 |
| Призначення | Допоміжне освітлення |
| Напруга, V | 12V |
| Потужність, W | 24 |
| Серія | Vision +30% |
| Цоколь | PY24W (PGU20/4) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 440 ₴
