
Галогенова лампа PHILIPS 12180SVC1 PSY24W 24 W 12 V PG20/4 SilverVision
720 ₴
- В наявності
- Код: 12180SVC1
+380 (97) 213-47-91
Адміністратор (VIBER)- +380 (68) 483-61-41Директор
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ми пропонуємо широкий асортимент ламп автомобільного освітлення. У нас Ви можете купити автолампу Philips зі 100% гарантією оригінальності та за прийнятними цінами. Лампи Philips справедливо займають одне з провідних місць у світі. Їхня якість забезпечує ідеальне освітлення дорожнього полотна, високу продуктивність і довговічність. Якщо Ви вирішили замінити стандартні лампи у своєму авто або байці, лампи Philips — оптимальний і доступний варіант.
Автолампа PHILIPS 12180SVC1 PSY24W 24 W 12 V PG20/4 SilverVision — лампа головного освітлення із серії Philips Premium, характеризується найнавчішими показниками потужності, ергономічності й енергоекономності. Призначена для сигналів повороту.
Характеристики: Потужність — 24 Вт, Напруга — 12 В, Цоколь — PG20/4
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Philips |
| Код запчастини | 12180SV+C1 |
| Колір світіння | Жовтий |
| Колірна температура | 3000K |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Галогенова |
| гарантія | 14 днів |
| Кількість ламп у пакованні | 1 |
| Призначення | Допоміжне освітлення |
| Напруга, V | 12V |
| Потужність, W | 24 |
| Серія | SilverVision |
| Тип лампи | PSY24W |
| Цоколь | PG20/4 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 720 ₴
