
Міні валик Hardy Moltopren 35x100 мм з додатковою запаскою
247 ₴
- Немає в наявності
- Код: 0124-023510
+380 (97) 213-47-91
Адміністратор (VIBER)- +380 (68) 483-61-41Директор
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Міні-валик Hardy Moltopren Working Tools Oil призначений для роботи з олійними та алкідними фарбами. Завдяки щільному поліестеровому покриттю забезпечує рівномірне нанесення без розбризкувань і патьоків. Ідеально підходить для фарбування дверей, меблів, батарей, віконних рам та інших рівних поверхонь. Зручна форма дозволяє легко працювати у важкодоступних місцях. У комплекті змінний запасний валик розміром 10 см, ворс 4 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hardy |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 150 г |
| Діаметр валика | 35 мм |
| Довжина валика | 100 мм |
| Довжина рукоятки | 250 мм |
| Матеріал валика | поролон |
| Матеріал ручки | пластмаса |
| Стан | Новий |
| Тип валика | Міні-валики |
Інформація для замовлення
- Ціна: 247 ₴
