
Набір ганчірок 30 x 40 см із мікрофібри 3 шт. універсальні Winso 150220
151 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Код: 150220
+380 (97) 213-47-91
Адміністратор (VIBER)- +380 (68) 483-61-41Директор
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ганчірки набір із мікрофібри, 30*40 см (універсальна, полірувальна, скло) WINSO
Виготовлена з міцного матеріалу, ганчірка з мікрофібри працює як супер абсорбційна губка, що швидко поглинає воду. Поглинаюча ганчірка торгової марки WINSO дозволяє вам швидко витерти зайву воду, не залишаючи плям та розводів.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | WINSO |
| Країна виробник | Польща |
| Вид товару | Набір серветок |
| Висота | 5 мм |
| Довжина | 400 мм |
| Кількість в наборі | 3 шт. |
| Матеріал | Мікрофібра |
| Наявність ворсу | З двох боків |
| Область застосування | Уборка, Полірування, Антистатична обробка, Обезжиривание, Мийка |
| Оброблювана поверхня | Шпаклівка, Тканина, Грунт, Вініл, Скло, Натуральна шкіра, Метал, Пластик, Лак, Фарба, Штучна шкіра, Кераміка, Гума |
| Перфорація | Ні |
| Стан | Новий |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 300 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 151 ₴







