
Ганчірка штучна замша 30 x 40 см Winso 150710 жовта
163 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Код: 150710
+380 (97) 213-47-91
Адміністратор (VIBER)- +380 (68) 483-61-41Директор
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Супер абсорбуюча ганчірка для протирання і сушіння автомобіля і мотоцикла. Може використовуватися і вдома і в офісі. Ідеально підходить для лакового покриття, скла і хрому. М'яка і довговічна для дбайливого ефективного протирання насухо після миття. Вбирає велику кількість води і не залишає розводів і ворсинок.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | WINSO |
| Країна виробник | Польща |
| Вид товару | Рушник |
| Висота | 5 мм |
| Довжина | 400 мм |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Матеріал | Штучна замша |
| Наявність ворсу | З двох боків |
| Область застосування | Полірування, Обезжиривание, Мийка, Уборка |
| Оброблювана поверхня | Вініл, Скло, Метал, Пластик, Лак, Фарба, Кераміка, Гума |
| Перфорація | Ні |
| Стан | Новий |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір | Жовтий |
| Ширина | 300 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 163 ₴


