
Двоспальне ліжко Еверест Нордик-1600 Каркас 184х213х82 см графіт
3 898 ₴
- В наявності
- Код: 17347
- +380 (68) 483-61-41Директор
Двоспальне ліжко Нордик — елемент модульної системи. Ця колекція пропонує широкий вибір модулів, як-от полиці, шафи, тумби та ліжка, які можна поєднувати та комбінувати, щоб створити індивідуальні композиції відповідно до вашого смаку та потреб
Ціна вказана за каркас — ліжко можна укомплектувати Щит ДСП, Ламельний вклад і Підіймальним механізмом
Зверніть увагу! Ліжко НЕ містить у собі основи (ламельну вкладку) та матрац. Їх потрібно замовляти ОТРЕМО.
Розміри:
Довжина — 2130 мм
Ширина — 1840 мм
Висота — 820 мм
Розмір спального місця: 1600х2000 мм
Меблі доставляються в розібраному вигляді в фабричного паковання. У комплекті фурнітура для збирання, схема виробу. Отвори для збирання просвердлені.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Колір | Графіт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 17347 |
| Висота | 82 см мм |
| Довжина: | 213 см мм |
| Доставка/оплата | Термін постачання 3-5 днів. Доставка Нова Пошта — підписка 20% від вартості. Накладений платіж на залишок суми |
| Матеріал каркаса | ДСП |
| Ніша для білизни | Немає |
| Розмір спального місця | 160 х 200 см |
| Країна-виробник | Україна |
| Тип | Двоспальні ліжка |
| Ширина | 184 см мм |
- Ціна: 3 898 ₴




