
Ліжко односпальне Класика 80 Компаніт 204,2х85,2х86 см Бетон
5 412 ₴
- В наявності
- Код: 16998
- +380 (68) 483-61-41Директор
Ліжко односпальне Класика — 80 виготовлене з ламінованого ДСП завтовшки 16 мм. Ліжко доставляється в розібраному вигляді, у комплекті вся необхідна фурнітура, всі технічні отвори просвердлені, ліжко потрібно просто зібрати. Компактне ліжко зі зручним наголов'ям стане прекрасним доповненням кімнати, і з легкістю вміститься в спальню, не заважаючи пересування кімнатою.
Зверніть увагу! Ліжко НЕ містить у собі основи (ламельну вкладку) та матрац. Їх потрібно замовляти ОТРЕМО.
Розміри:
Довжина — 2042 мм
Ширина — 852 мм
Висота — 860 мм
Спальне місце 800*2000 мм
Меблі доставляються в розібраному вигляді в фабричного паковання. У комплекті фурнітура для збирання, схема виробу. Отвори для збирання просвердлені.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 16998 |
| Висота | 86 см мм |
| Довжина: | 204,2 см мм |
| Доставка/оплата | Термін постачання від 1 до 14 днів. Доставка по г. Київ кур'єром нашого магазину. Інші міста Нова Пошта — передбачено 20% вартості. Накладений платіж на залишок суми |
| Матеріал каркаса | ламінована ДСП |
| Ніша для білизни | Немає |
| Розмір спального місця | 80 х 200 см |
| Країна-виробник | Україна |
| Тип | Односпальні ліжка |
| Колір | Бетон |
| Ширина | 85,2 см мм |
- Ціна: 5 412 ₴
