
Ліжко двоспальне Класика 140 Компаніт 204,2х145,2х86 см Бетон
7 514 ₴
- В наявності
- Код: 16996
- +380 (68) 483-61-41Директор
Ліжко двоспальне Класика — 140 виготовлене з ламінованого ДСП завтовшки 16 мм. Ліжко доставляється в розібраному вигляді, у комплекті вся необхідна фурнітура, всі технічні отвори просвердлені, ліжко потрібно просто зібрати. Просте лаконічне ліжко чудово поєднується з іншими предметами меблів і матиме гарний вигляд у будь-якому ітер'єрі.
Зверніть увагу! Ліжко НЕ містить у собі основи (ламельну вкладку) та матрац. Їх потрібно замовляти ОТРЕМО.
Розміри:
Довжина — 2042 мм
Ширина — 1452 мм
Висота — 860 мм
Спальне місце 1400*2000 мм
Меблі доставляються в розібраному вигляді в фабричного паковання. У комплекті фурнітура для збирання, схема виробу. Отвори для збирання просвердлені.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 16996 |
| Висота | 86 см мм |
| Довжина: | 204,2 см мм |
| Доставка/оплата | Термін постачання від 1 до 14 днів. Предоплата 10%. Доставка кур'єр по г. Київ. Інші міста Нова Пошта — перероблення 20% від вартості. Накладений платіж на залишок суми |
| Матеріал каркаса | ламінована ДСП |
| Ніша для білизни | Немає |
| Розмір спального місця | 140 х 200 см |
| Країна-виробник | Україна |
| Тип | Двоспальні ліжка |
| Колір | Бетон |
| Ширина | 145,2 см мм |
- Ціна: 7 514 ₴
