
Ящик викатний Компаніт Класика/Модерн 99,7х62х19 см Дуб крафт золотий
1 258 ₴
- В наявності
- Код: 16933
+380 (97) 213-47-91
Адміністратор (VIBER)- +380 (68) 483-61-41Директор
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ящик виготовлений із ламінованого ДСП завтовшки 16 мм. Викатний ящик для зберігання постільного приладдя. Така конструкція дасть змогу раціонально використовувати вільний простір, розмістивши в ньому необхідні речі, зокрема це можуть бути іграшки, килими, сезонні речі та інші предмети побуту.
Меблі доставляються в розібраному вигляді в фабричного паковання. фурнітура для збирання, схема виробу. Отвори для збирання просвердлені.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Колір | Дуб крафт золотий |
| Матеріал виготовлення столика | |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 16933 |
| Висота | 19 см мм |
| Довжина: | 99,7 см мм |
| Доставка/оплата | Термін постачання від 1 до 14 днів. Доставка по г. Київ кур'єром нашого магазину. Інші міста Нова Пошта — передбачено 20% вартості. Накладений платіж на залишок суми |
| Матеріал каркаса | Ламіноване ДСП |
| Країна-виробник | Україна |
| Ширина | 62 см мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 258 ₴
