Корпус і сидіння виготовлені з ДСП.
Розміри:
Ширина — 320 мм
Глибина — 290 мм
Висота — 414 мм
Меблі доставляються в розібраному вигляді в фабричного паковання. фурнітура для збирання, схема виробу. Отвори для збирання просвердлені.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 16844 |
| Висота | 41.4 см мм |
| Доставка/оплата | Термін постачання від 1 до 14 днів. Доставка по г. Київ кур'єром нашого магазину. Інші міста Нова Пошта — передбачено 20% вартості. Накладений платіж на залишок суми |
| Розміри сидіння | 32 х 29 см |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Тип | Табурет |
| Колір | Дуб крафт золотий |
| Ширина | 32 см мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 850 ₴

