
Двоспальне ліжко Компаніт 140 204,2х144,4х75 см Дуб крафт золотий
6 581 ₴
- В наявності
- Код: 16608
+380 (97) 213-47-91
Адміністратор (VIBER)- +380 (68) 483-61-41Директор
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Двоспальне ліжко Компаніт забезпечать вам приємний, здоровий сон і чудово впишеться в інтер'єр вашої спальні. Основою для матраца є суцільний лист ДСП, що дасть змогу використовувати будь-який тип матраца.
Розміри:
Довжина — 2042 мм
Ширина — 1444 мм
Висота — 750 мм
Спальне місце 1400*2000 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Колір | Дуб крафт золотий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 16608 |
| Висота | 75 см мм |
| Довжина: | 204,2 см мм |
| Доставка/оплата | Під замовлення. Термін постачання від 1 до 14 днів. Доставка по г. Київ кур'єром нашого магазину. Інші міста Нова Пошта — перероблення 20% вартості. Накладений платіж на залишок суми |
| Комплектація | без матраца |
| Матеріал каркаса | Ламіноване ДСП |
| Ніша для білизни | Немає |
| Основа під матрац | ДСП |
| Розмір спального місця | 140 х 200 см |
| Країна-виробник | Україна |
| Тип | Двоспальні ліжка |
| Ширина | 144,4 см мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 581 ₴
