
Двоярусне ліжко Компаніт Твікс 1 210,8х77,6х152,2 см Дуб крафт золотий
10 289 ₴
- В наявності
- Код: 16603
+380 (97) 213-47-91
Адміністратор (VIBER)- +380 (68) 483-61-41Директор
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Двоярусне ліжко забезпечать вам приємний, здоровий сон і чудово впишеться в інтер'єр вашої спальні. Ліжко має висувні ящики для зберігання речей.
Розміри ліжка:
Довжина — 2108 мм
Ширина — 776 мм
Висота — 1522 мм
Спальне місце: 700 х 1900 мм
Матрац у вартість не входить, його потрібно замовляти окремо.
Меблі доставляються в розібраному вигляді в фабричного паковання. У комплекті фурнітура для збирання, схема виробу. Отвори для збирання просвердлені.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Колір | Дуб крафт золотий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 16603 |
| Висота | 152.2 см мм |
| Довжина: | 210,8 см мм |
| Доставка/оплата | Під замовлення. Термін постачання від 1 до 14 днів. Доставка по г. Київ кур'єром нашого магазину. Інші міста Нова Пошта — перероблення 20% вартості. Накладений платіж на залишок суми |
| Комплектація | Ліжко, захисний бортик на верхньому ярусі, без матраца |
| Матеріал каркаса | Ламіноване ДСП |
| Ніша для білизни | 2 |
| Основа під матрац | ДСП |
| Розмір спального місця | 70 х 190 см |
| Країна-виробник | Україна |
| Тип | Двоярусні ліжка |
| Ширина | 77,6 см мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 289 ₴
