
Двоспальне ліжко Еверест Лайт-1400 Підіймальний Механізм 150х211,5х94 см німфея альба
11 349 ₴
- В наявності
- Код: 15426
- +380 (68) 483-61-41Директор
Двоспальне ліжко Лайт — елемент модульної системи. Лінії та форми колекції "Лайт" відбивають дух сучасності, а відсутність видимих ручок додає меблям витонченості та гармонії. Серія Лайт — це не просто меблі, це модульна концепція, де кожен елемент — шафа, комод, тумба — є будівельним блоком для ваших ідей.
Зверніть увагу! Вартість Ліжка не містить матраца. Його потрібно замовляти ОТРЕМО.
Розміри:
Довжина — 2115 мм
Ширина — 1500 мм
Висота — 940 мм
Розмір спального місця: 1400х2000 мм
Меблі доставляються в розібраному вигляді в фабричного паковання. У комплекті фурнітура для збирання, схема виробу. Отвори для збирання просвердлені.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Колір | Німфея Альба |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 15426 |
| Висота | 94 см мм |
| Довжина: | 211,5 см мм |
| Доставка/оплата | Термін постачання 3-5 днів. Доставка Нова Пошта — підписка 20% від вартості. Накладений платіж на залишок суми |
| Матеріал каркаса | ДСП |
| Ніша для білизни | Немає |
| Розмір спального місця | 140 х 200 см |
| Країна-виробник | Україна |
| Тип | Двоспальні ліжка |
| Ширина | 150 см мм |
- Ціна: 11 349 ₴






