
Ліжко Еверест Соната-1600 173х210х80 см крафт білий
5 524 ₴
- В наявності
- Код: 15045
- +380 (68) 483-61-41Директор
Ліжко двоспальне Еверест Соната-1600 вироблене з ламінованого ДСП, завтовшки 16 мм. Ліжко доставляється в розібраному вигляді, у комплекті вся необхідна фурнітура, всі технічні отвори просвердлені, ліжко потрібно просто зібрати. Зручне та міцне ліжко, яке доповнить і інтер'єр, і підкреслить стиль інтер'єру.
Зверніть увагу! Ліжко не містить матраца. Його потрібно замовляти ОТРЕМО.
Розміри:
Довжина — 2100 мм
Ширина — 1730 мм
Висота — 800 мм
Розмір спального місця: 1600х2000 мм
Меблі доставляються в розібраному вигляді в фабричного паковання. У комплекті фурнітура для збирання, схема виробу. Отвори для збирання просвердлені.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Колір | Білий |
| Материал изготовления шкафа-кровати | |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 15045 |
| Висота | 80 см мм |
| Довжина: | 210 см мм |
| Доставка/оплата | Термін постачання 3-5 днів. Доставка Нова Пошта — підписка 20% від вартості. Накладений платіж на залишок суми |
| Матеріал каркаса | ЛДСП |
| Ніша для білизни | Немає |
| Розмір спального місця | 160 х 200 см |
| Країна-виробник | Україна |
| Тип | Двоспальні ліжка |
| Ширина | 173 см мм |
- Ціна: 5 524 ₴

