
Ящик висувний для ліжка Еверест Соната-800 61х98х21 см крафт білий
1 370 ₴
- В наявності
- Код: 15036
+380 (97) 213-47-91
Адміністратор (VIBER)- +380 (68) 483-61-41Директор
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ящик висувний для Кроваті Еверест Соната-800 (к-кт) виготовлений із ламінованого ДСП завтовшки 16 мм. Місткий ящик, який не впадає в око та не займає зайвого простору. Його можна використовувати для зберігання білизни та інших необхідних у побуті речей.
Розміри:
Довжина — 980 мм
Ширина — 610 мм
Висота — 210 мм
Меблі доставляються в розібраному вигляді в фабричного паковання. У комплекті фурнітура для збирання, схема виробу. Отвори для збирання просвердлені.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Колір | Білий |
| Материал изготовления шкафа-кровати | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 15036 |
| Висота | 21 см мм |
| Довжина: | 98 см мм |
| Доставка/оплата | Термін постачання 3-5 днів. Доставка Нова Пошта — підписка 20% від вартості. Накладений платіж на залишок суми |
| Матеріал каркаса | Ламіноване ДСП |
| Ширина | 61 см мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 370 ₴

