
Односпальне ліжко Еверест Соната-800 85х194х60 см крафт білий
3 089 ₴
- В наявності
- Код: 15033
- +380 (68) 483-61-41Директор
Односпальне ліжко Еверест Соната-800 виготовлене з ламінованого ДСП, завтовшки 16 мм. Ліжко доставляється в розібраному вигляді, у комплекті вся необхідна фурнітура, всі технічні отвори просвердлені, ліжко потрібно просто зібрати. Ергономічне та зручне ліжко стане ідеальним рішенням для невеликої спальні.
Зверніть увагу! Ліжко не містить матраца. Його потрібно замовляти ОТРЕМО.
Розміри:
Довжина — 1940 мм
Ширина — 850 мм
Висота — 600 мм
Розмір спального місця: 800х1900 мм
Меблі доставляються в розібраному вигляді в фабричного паковання. У комплекті фурнітура для збирання, схема виробу. Отвори для збирання просвердлені.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Колір | Білий |
| Материал изготовления шкафа-кровати | |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 15033 |
| Висота | 60 см мм |
| Довжина: | 194 см мм |
| Доставка/оплата | Термін постачання 3-5 днів. Доставка Нова Пошта — підписка 20% від вартості. Накладений платіж на залишок суми |
| Матеріал каркаса | ЛДСП |
| Ніша для білизни | Немає |
| Розмір спального місця | 80 х 190 см |
| Країна-виробник | Україна |
| Тип | Односпальні ліжка |
| Ширина | 85 см мм |
- Ціна: 3 089 ₴

