
Ліжко-трансформер Art In Head Mitra 1,6 1708х2154х2120 Німфея альба/Дуб сонома (SM02161300000)
27 240 ₴
- В наявності
- Код: SM02161300000
+380 (97) 213-47-91
Адміністратор (VIBER)- +380 (68) 483-61-41Директор
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Якщо у вашій кімнаті двоспальне ліжко займе занадто багато місця, а постійно спати на розкладному дивані не хочеться, то розв'язати питання допоможе сучасна Ліжко-трансформер Mitra! Являючи собою повноцінну ліжко з ламельним блоком, Mitra обладнане підіймальним механізмом, який прибирає ложе в компактну та зовні привабливу шафу, розташовану по д стіні. Отже, вдень ви маєте вдосталь місця для відпочинку, роботи або приймання гостей, а на ніч розкладаєте зручне та комфортне для сну ліжко.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Art in Head |
| Колір | Дуб сонома |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | SM02161300000 |
| Тип | Подіум |
| Висота | 320 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Глибина | 2120 см |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Матеріал корпусу | ДСП |
| Матеріал оббивки | Без оббивки |
| Основа під матрац | Дерев'яні ламелі |
| Особливості | з підйомним механізмом |
| Розмір спального місця | 160 см x 200 см |
| Стиль | Мінімалізм/хай тек |
| Тип | Ліжка-трансформери |
| Форма | Прямокутні |
| Ширина | 1708 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 27 240 ₴




