
Ліжко-трансформер Art in Head Mitra 1,4 1508x2154x2120 Німфея альба/Антрацит (SM01160200000)
26 910 ₴
- В наявності
- Код: SM01160200000
+380 (97) 213-47-91
Адміністратор (VIBER)- +380 (68) 483-61-41Директор
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Якщо у вашій кімнаті двоспальне ліжко займе занадто багато місця, а постійно спати на розкладному дивані не хочеться, то розв'язати питання допоможе сучасна Ліжко-трансформер Mitra! Являючи собою повноцінну ліжко з ламельним блоком, Mitra обладнане підіймальним механізмом, який прибирає ложе в компактну та зовні привабливу шафу, розташовану під стіною. У такий спосіб, вдень ви маєте вдосталь місця для відпочинку, роботи або приймання гостей, а на ніч розкладаєте зручне та комфортне для сну ліжко.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Art in Head |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | SM01160200000 |
| Тип | Шафа-ліжко |
| Висота | 32 см мм |
| Довжина: | 212 см мм |
| Механізм | З підіймальним механізмом |
| Основа під матрац | Ламелі |
| Розмір спального місця | 140 см х 200 см |
| Тип | Ліжечі-трансформери |
| Форма | Прямокутна |
| Колір корпусу | Німфея альба |
| Ширина | 151 см мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 26 910 ₴




