
Ліжко Art in Head 1,2 Ascet 1270x1000x2060 Графіт (AS07070000030)
7 836 ₴
- В наявності
- Код: AS07070000030
+380 (97) 213-47-91
Адміністратор (VIBER)- +380 (68) 483-61-41Директор
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Зручне та міцне ліжко — головні меблі в спальній кімнаті, саме навколо неї будуються вся інша інтер'єрна композиція. І якщо це спальня в стилі лофт, то найкращою її основою стане Ліжко Ascet! Мають лаконічний дизайн, прості форми, міцну конструкцію та природні відтінки, таке двоспальне ліжко ідеально вписується в урбаністичні напрями оформлення простору: лофт, мінімалізм, індастріал, сканді, гранж. Але стильність, звичайно ж, не єдина перевага цієї моделі! Переваги ліжка Ascet: міцний, довговічний і зносостійкий каркас із ЛДСП; надійні суцільнометалеві опори, виготовлені з труби 10х30 мм; ортопедична ламельна основа для правильного положення тіла під час сну; велика та гладка опорна спинка наголов'я;
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Art in Head |
| Колір | Графіт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | AS07070000030 |
| Тип | Подиум |
| Висота | 42.5 см мм |
| Висота наголов'я | 100 см |
| Довжина: | 206 см мм |
| Материал обивки | Немає |
| Наявність наголов'я | Да |
| Основа під матрац | Ламелі |
| Розмір спального місця | 120 см х 200 см |
| Стиль | Лофт |
| Тип | Односпальні ліжка |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 127 см мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 836 ₴


