
Ліжко Art in Head 1,4 Ascet 1470x1000x2060 Ательє світле (AS08040000030)
9 534 ₴
- В наявності
- Код: AS08040000030
+380 (97) 213-47-91
Адміністратор (VIBER)- +380 (68) 483-61-41Директор
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Зручне та міцне ліжко — головні меблі в спальній кімнаті, саме навколо неї будуються вся інша інтер'єрна композиція. І якщо це спальня в стилі лофт, то найкращою її основою стане Ліжко Ascet! Мають лаконічний дизайн, прості форми, міцну конструкцію та природні відтінки, таке ліжко ідеально вписується в урбаністичні напрями оформлення простору: лофт, мінімалізм, індастріал, сканді, ганж. Але стильність, звичайно ж, не єдина перевага цієї моделі! Переваги ліжка Ascet: міцний, довговічний і зносостійкий каркас із ЛДСП; надійні суцільнометалеві опори, виготовлені з труби 10х30 мм; ортопедична ламельна основа для правильного положення тіла під час сну; велика та гладка опорна спинка наголов'я;
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Art in Head |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | AS08040000030 |
| Тип | Подиум |
| Висота | 42.5 см мм |
| Висота наголов'я | 100 см |
| Довжина: | 206 см мм |
| Материал обивки | Немає |
| Наявність наголов'я | Да |
| Основа під матрац | Ламелі |
| Розмір спального місця | 140 см х 200 см |
| Стиль | Лофт |
| Тип | Напівторні ліжка |
| Форма | Прямокутна |
| Колір корпусу | Сірий |
| Колір фасаду | Сірий |
| Ширина | 147 см мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 534 ₴


