Ремінець виготовлений із якісного матеріалу.
Застібка класична.
Матеріал: натуральна шкіра.
Колір: темно-коричневий.
Ширина ремінця в місці під годинник: 18 мм.
Середня ширина ремінця: 14 мм.
Довжина: 205 мм (без урахування розміру годинника).
Виробник: Mykhail Ikhtyar, Україна.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mykhail Ikhtyar |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | S529-18S dark brown |
| Довжина: | 205 мм мм |
| Категорія | Для чоловіків |
| Основний колір ремінця | Темно-коричневий |
| Розміри | 205х14х18 мм |
| Країна-виробник | Україна |
| Текстура | Кожа теленка |
| Колір застібки | Сталевий |
| Ширина | 18 мм мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 360 ₴


