
Подушка декоративна Прованс Тереза Квіточки 42х42 см Зелений/молочний (8493)
349 ₴
- Немає в наявності
- Код: 8493
+380 (97) 213-47-91
Адміністратор (VIBER)- +380 (68) 483-61-41Директор
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Подушка декоративна Прованс Тереза Квіточки 42х42 см Зелений/молочний (8493)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Прованс |
| Тип | Декоративна |
| Колір | Зелений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 8493 |
| Довжина: | 42 мм |
| Розмір | 42х42 см |
| Склад | 90% бавовна, 10% поліестер |
| Ширина | 42 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 349 ₴

