
Подушка декоративна Прованс Зайченя 45х45 см Різнобарвний (1211)
399 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1211
+380 (97) 213-47-91
Адміністратор (VIBER)- +380 (68) 483-61-41Директор
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Подушка декоративна Прованс Зайченя 45х45 см Різнобарвний (1211)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Прованс |
| Тип | Декоративна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1211 |
| Довжина: | 45 мм |
| Розмір | 45х45 см |
| Склад | 55% бавовна, 45% поліестер |
| Колір | Різнобарвний |
| Ширина | 45 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 399 ₴





