
Подушка для стільця Прованс CHENILLA 40х40 см Рожевий (8522)
179 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Немає в наявності
- Код: 8522
+380 (97) 213-47-91
Адміністратор (VIBER)- +380 (68) 483-61-41Директор
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Подушка для стільця Прованс CHENILLA 40х40 см Рожевий (8522)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Прованс |
| Колір | Рожевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 8522 |
| Дизайн і декор подушок | Однотонні |
| Довжина: | 40 мм |
| Розмір | 40х40 см |
| Склад | 60% бавовна, 40% поліестер |
| Форма подушок на стілець | Квадратна |
| Ширина | 40 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 179 ₴


