Настільна лампа міцно та давно прийшла в наші інтер'єри, даруючи затишок, комфорт і іноді створюючи та підкреслюючи інтер'єрне рішення приміщення. Лампи настільні це не тільки локальне освітлення й необхідне джерело світла, але й предмет інтер'єру, який відіграє таку саму роль, як і люстри та світильники. Саме тому часто люстри, світильники, бра та настільні лампи створюють колекціями — у єдиному дизайнерському стилі та виготовленні. Представляємо Вам сучасну настільну лампу, виготовлену з металу, відмітною особливістю якої є цікавий дизайн опор лампи та компактні розміри. Залежно від того, яку саме лампу Ви використовуватимете в настільній лампі, вона яскраво освітлюватиме робоче місце, або створюватиме затишок і комфорт на тумбі. У будь-якому разі цоколь настільної лампи універсальний — E27. Завдяки можливості регулювання кута нахилу плафона настільної лампи Ви можете змінювати напрямок світла за своїм бажанням. Завдяки довжині шнура 120 см. Ви зможете розмістити лампу настільну в тому місці, де Вам необхідне додаткове джерело освітлення. Стиль виконання цієї настільної лампи близький до скандинавського стилю дизайну інтер'єрів, який вирізняється універсальністю, прямими лініями та простими геометричними формами. Саме тому лампа настільна ідеально впишеться в інтер'єр або буде доречна на приліжковому столику в спальні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MSK Electric |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Метал |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Лофт/індустріальний стиль |
| Тип | Настільна лампа |
| Тип вимикача | Кнопка на шнурі |
| Тип кріплення | На поверхню |
| Тип цоколя | E27 |
| Колір | Чорний |
| Колір плафона | Чорний |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 500 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 616226 |
| Висота плафона | 220 мм |
| Глибина плафона | 170 мм |
| Діаметр | 140 |
| Довжина дроту | 1200 мм |
| Джерело живлення | Електричність |
| Код товару | NL 22153 |
| розмір паковання | 50х16х17см |
| Серія | Diadem |
| Колір арматури | Чорний |
| Ширина плафона | 150 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 447,60 ₴




