В'язаний плед Прованс Глорія Попіл троянди 140х180 см Рожевий (3056)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Прованс |
| Колір | Рожевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 3056 |
| Дизайн і декор пледів | З косами, однотонні |
| Довжина: | 180 мм |
| Розмір | 140х180 см |
| Склад | 50% шерсть, 50% акрил |
| Тип | В'язаний плед |
| Ширина | 140 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 390 ₴



