Плед Exclusive Nature Прованс Сірий 140х180 см (1245)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Прованс |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1245 |
| Дизайн і декор пледів | З косами, однотонні |
| Довжина: | 180 мм |
| Розмір | 140х180 см |
| Склад | 100% бавовна |
| Ширина | 140 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 592 ₴




