Плед Happy Fall Kosa Вохра Прованс Жовтий 130х170 см (7146)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Прованс |
| Колір | Жовтий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 7146 |
| Дизайн і декор пледів | З косами, однотонні |
| Довжина: | 130 мм |
| Розмір | 130х170 см |
| Склад | 100% акрил |
| Ширина | 170 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 490 ₴






