В'язаний плед Прованс SOFT 90х130 см Коричневий (3038)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Прованс |
| Колір | Коричневий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 3038 |
| Дизайн і декор пледів | З косами, однотонні |
| Довжина: | 130 мм |
| Розмір | 90х130 см |
| Склад | 50% шерсть, 50% акрил |
| Тип | В'язаний плед |
| Ширина | 90 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 960 ₴


