Плед новорічний Night Прованс Білий/Чорний 130х170 см (1253)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Прованс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1253 |
| Дизайн і декор пледів | Жакардові |
| Довжина: | 170 мм |
| Розмір | 130х170 см |
| Склад | 100% акрил |
| Колір | Білий, чорний |
| Ширина | 130 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 166 ₴




