Плед в'язаний Прованс Діно зигзаг 130х170 см Рожевий (1284)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Прованс |
| Колір | Рожевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1284 |
| Дизайн і декор пледів | Однотонні ажурні |
| Довжина: | 170 мм |
| Розмір | 130х170 см |
| Склад | 50% бавовна 50% модал |
| Ширина | 130 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 810 ₴




