Плед Прованс Різдвяник 90х130 см Білий/Червоний (7301)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Прованс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 7301 |
| Дизайн і декор пледів | Жакардові |
| Довжина: | 90 мм |
| Розмір | 90х130 см |
| Склад | 100% акрил |
| Колір | Білий/червоний |
| Ширина | 130 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 891 ₴




