В'язаний плед Прованс Вінтаж 90х130 см Рожевий (3062)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Прованс |
| Колір | Рожевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 3062 |
| Дизайн і декор пледів | Однотонні ажурні |
| Довжина: | 130 мм |
| Розмір | 90х130 см |
| Склад | 100% акрил |
| Тип | В'язаний плед |
| Ширина | 90 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 526 ₴



