
Декоративна подушка зі шкіряним хлястиком Прованс Camel 45х45 см Бежевий (2673)
279 ₴
- Немає в наявності
- Код: 2673
+380 (97) 213-47-91
Адміністратор (VIBER)- +380 (68) 483-61-41Директор
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Декоративна подушка Прованс Camel зі шкіряним хлястиком 45х45 см Бежевий (2673)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Прованс |
| Колір | Бежевий |
| Тип | Декоративна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 2673 |
| Довжина: | 45 мм |
| Розмір | 45х45 см |
| Склад | 60% бавовна, 40% поліестер |
| Ширина | 45 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 279 ₴


