
Подушка на стілець Прованс Bella картата 40х40 см Бежевий/рожевий (1109)
249 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1109
+380 (97) 213-47-91
Адміністратор (VIBER)- +380 (68) 483-61-41Директор
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Подушка на стілець Прованс Bella картата 40х40 см Бежевий/рожевий (1109)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Прованс |
| Довжина | 40 мм |
| Ширина | 40 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1109 |
| Розмір | 40х40 см |
| Склад | 88% бавовна, 12% поліестер, 88% бавовна, 12% поліестер |
| Форма подушок на стілець | Квадратна |
| Колір | Бежевий, рожевий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 249 ₴

