
Подушка кругла на стілець Прованс Bella 40 см Сірий/бежевий (6960)
249 ₴
- Немає в наявності
- Код: 6960
+380 (97) 213-47-91
Адміністратор (VIBER)- +380 (68) 483-61-41Директор
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Подушка кругла на стілець Прованс Bella 40 см Сірий/бежевий (6960)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Прованс |
| Довжина | 40 мм |
| Ширина | 40 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 6960 |
| Дизайн і декор подушок | В клітинку |
| Розмір | 40 см |
| Склад | 88% бавовна, 12% поліестер |
| Форма подушок на стілець | Кругла |
| Колір | Сірий, бежевий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 249 ₴

