
Декоративна подушка з ґудзиком Прованс Bella Троянди 35х35 см Бежевий/рожевий (2696)
229 ₴
- Немає в наявності
- Код: 2696
+380 (97) 213-47-91
Адміністратор (VIBER)- +380 (68) 483-61-41Директор
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Декоративна подушка з ґудзиком Прованс Bella Троянди 35х35 см Бежевий/рожевий (2696)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Прованс |
| Тип | Декоративна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 2696 |
| Довжина: | 35 мм |
| Розмір | 35х35 см |
| Склад | 88% бавовна, 12% поліестер |
| Колір | Бежевий, рожевий |
| Ширина | 35 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 229 ₴
