
Подушка на стілець Прованс LUIS 40х40 см Жовтий/жовтогарячий (8029)
219 ₴
- Немає в наявності
- Код: 8029
+380 (97) 213-47-91
Адміністратор (VIBER)- +380 (68) 483-61-41Директор
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Подушка на стілець Прованс LUIS 40х40 см Жовтий/жовтогарячий (8029)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Прованс |
| Довжина | 40 мм |
| Ширина | 40 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 8029 |
| Дизайн і декор подушок | Однотонні |
| Розмір | 40х40 см |
| Склад | 100% полиэстер |
| Форма подушок на стілець | Квадратна |
| Колір | Жовтий, жовтогарячий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 219 ₴




