Подушка на стілець Прованс Гілочка 40 см Різнобарвний (7208)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Прованс |
| Довжина | 40 мм |
| Ширина | 40 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 7208 |
| Розмір | 40 см |
| Склад | 100% бавовна |
| Форма подушок на стілець | Кругла |
| Колір | Різнобарвний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 198 ₴



