Подушка на стілець Прованс Орхідея 40х40 см Різнобарвний (7199)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Прованс |
| Довжина | 40 мм |
| Ширина | 40 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 7199 |
| Дизайн і декор подушок | З квітами |
| Розмір | 40х40 см |
| Склад | 100% бавовна |
| Форма подушок на стілець | Квадратна |
| Колір | Різнобарвний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 198 ₴



