Подушка на стілець Прованс Квіти 40х40 см Блакитний/молочний (7157)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Прованс |
| Довжина | 40 мм |
| Ширина | 40 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 7157 |
| Дизайн і декор подушок | З квітами |
| Розмір | 40х40 см |
| Склад | 100% бавовна |
| Форма подушок на стілець | Квадратна |
| Колір | Блакитний, молочний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 158 ₴




