Подушка на стілець Прованс Орхідея 40 см Різнобарвний (7201)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Прованс |
| Довжина | 40 мм |
| Ширина | 40 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 7201 |
| Дизайн і декор подушок | З квітами |
| Розмір | 40 см |
| Склад | 100% бавовна |
| Форма подушок на стілець | Кругла |
| Колір | Різнобарвний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 198 ₴


