
Подушка на стілець кругла Прованс Квіти 40 см Блакитний/молочний (7159)
198 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Немає в наявності
- Код: 7159
+380 (97) 213-47-91
Адміністратор (VIBER)- +380 (68) 483-61-41Директор
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Подушка на стілець кругла Прованс Квіти 40 см Блакитний/молочний (7159)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Прованс |
| Довжина | 40 мм |
| Ширина | 40 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 7159 |
| Дизайн і декор подушок | З квітами |
| Розмір | 40 см |
| Склад | 100% бавовна |
| Форма подушок на стілець | Кругла |
| Колір | Блакитний, молочний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 198 ₴



