Подушка для стільця Прованс 40х40 см Різнобарвний (1162)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Прованс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1162 |
| Дизайн і декор подушок | З квітами |
| Довжина: | 40 мм |
| Розмір | 40х40 см |
| Склад | 100% бавовна |
| Форма подушок на стілець | Квадратна |
| Колір | Різнобарвний |
| Ширина | 40 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 190 ₴




