В'язана подушка Прованс Коси 33х33 см Блакитний (3126)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Прованс |
| Колір | Блакитний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 3126 |
| Довжина: | 33 мм |
| Розмір | 33х33 см |
| Склад | 100% акрил |
| Тип | В'язана подушка |
| Ширина | 33 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 249 ₴

