
Подушка на стілець Прованс Gray Milan 40х40 см Сірий (1100)
179 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1100
+380 (97) 213-47-91
Адміністратор (VIBER)- +380 (68) 483-61-41Директор
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Подушка на стілець Прованс Gray Milan 40х40 см Сірий (1100)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Прованс |
| Колір | Сірий |
| Довжина | 40 мм |
| Ширина | 40 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1100 |
| Розмір | 40х40 см |
| Склад | 55% бавовна, 45% поліестер, 55% бавовна, 45% поліестер |
| Форма подушок на стілець | Квадратна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 179 ₴




