
Подушка Прованс Хвилі 33х33 см Червоний (3135)
179 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Немає в наявності
- Код: 3135
+380 (97) 213-47-91
Адміністратор (VIBER)- +380 (68) 483-61-41Директор
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Подушка Прованс Хвилі 33х33 см Червоний (3135)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Прованс |
| Колір | Червоний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 3135 |
| Довжина: | 33 мм |
| Розмір | 33х33 см |
| Склад | 30% хлопок, 70% акрил |
| Тип | В'язана подушка |
| Ширина | 33 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 179 ₴

