
Подушка для стільця Прованс Macao горох 40х40 см Сірий/білий (1170)
165 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1170
+380 (97) 213-47-91
Адміністратор (VIBER)- +380 (68) 483-61-41Директор
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Подушка для стільця Прованс Macao горох 40х40 см Сірий/білий (1170)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Прованс |
| Довжина | 40 мм |
| Ширина | 40 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1170 |
| Дизайн і декор подушок | У горох |
| Розмір | 40х40 см |
| Склад | 70% бавовна, 30% поліестер |
| Форма подушок на стілець | Квадратна |
| Колір | Сірий, білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 165 ₴
