Дитячий плед ART KNIT Крижма 120х120 см Білий (6902)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ART KNIT |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 6902 |
| Дизайн і декор пледів | Однотонні ажурні |
| Довжина: | 120 мм |
| Розмір | 120х120 см |
| Склад | 50% бавовна 50% модал |
| Ширина | 120 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 995 ₴




