
Ліжко Еталон односпальна МАКСІ МЕБЕЛЬ (під матрац 1900х800) Магія венге (9839)
4 540 ₴
- В наявності
- Код: 9839
- +380 (68) 483-61-41Директор
Ліжко Еталон односпальне — прекрасне рішення, практично для будь-якого інтер'єру, компактне і водночас максимально функціональне.
Габарити: Ширина 1940 мм, Висота 700 мм, Глибина 850 мм.
Меблі постачаються в розібраному вигляді в фабричному пакованні (трошаровий гофрокартон), у комплекті з фурнітурою й детальною інструкцією для збирання. Усі отвори для збирання — просвердлені.
Меблі повністю підготовлені до складання.
Комплектація: Комплект деталей, комплект фурнітури, Схема збирання.
Додаткові характеристики:
Ліжко Еталон односпальна виготовляється з Ламінованої ДСП вищої категорії, товщиною 16 мм, міцного й екологічно безпечного матеріалу, що має клас емісії Е1 з дотриманням усіх санітарно-гігієнічних норм. Спальне місце виготовлене зі шліфованого ДСП.
Ліжко Еталон односпальна виготовляється у кольорах: дуб трюфель, венге магія, дуб молочний, яблуня локарна, дуб сонома, біла (гладка), біла (структура), ваніль, венге світле, бук, горіх лісової, вільха, сіра (пепел) та їхніх поєднань (без доплати). Під час виготовлення з ДСП 2-3 колірної категорії — доплат 7%. Для замовлення виробу в кольорі, відмінному від зазначеної в назві товару, просимо написати обраний Вами колір у будь-якому коментарі до замовлення.
Колір — Магія венге.
Ліжко Еталон односпальна виготовляється на замовлення. Термін виготовлення (включно з доставкою) 5-10 днів. Предоплата 30%.
Крайка всіх елементів — ПВХ 0,5 мм.
Якість і безпека продукції підтверджені офіційними сертифікатами — виведеннями державної санітарно-епідеміологічної експертизи України.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | МАКСІ-Меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 9839 |
| Висота | 700 мм мм |
| гарантія | 12 місяців |
| Глибина | 850 мм см |
| Матеріал корпусу | Ламінована ДСП |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Тип монтажа | Підлоговий |
| Колір | Магія венге |
| Ширина | 1940 мм мм |
- Ціна: 4 540 ₴


